23. apríl 2024
Facebook
utorok, 03 október 2023 23:00

Zelenskyj navštívil frontovú líniu. Bolo to najďalej, kam cestoval smerom na východ od začiatku vojny

Written by 
Rate this item
(0 votes)

3.10.2023 (SITA.sk) - Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v utorok navštívil východnú frontovú líniu v zóne Kupiansk-Lyman. O svojej návšteve informoval na platforme X, predtým známej ako Twitter, pričom uviedol, že sa navštívil niekoľko brigád a veliteľov, aby prediskutovali situáciu na bojisku. Informuje o tom spravodajský portál CNN.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Každá z našich bojových brigád, každý bojovník, ktorý každým krokom vpred ničí okupantov, dáva vedieť, že ukrajinské víťazstvo určite príde,“ napísal Zelenskyj. „Oni sú sila. Ďakujem im za ich službu!” dodal. Oblasť je dejiskom intenzívneho delostreleckého a tankového ostreľovania z oboch strán. Za posledný rok tam však neboli výrazné územné zisky ani straty. CNN pripomína, že táto Zelenského cesta na frontovú líniu je najďalej, kam cestoval smerom na východ od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu. Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v októbri 2023 (fotografie)Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident, vojna na Ukrajine, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk - Zelenskyj navštívil frontovú líniu. Bolo to najďalej, kam cestoval smerom na východ od začiatku vojny © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 32 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner