27. júl 2024
Facebook

Pracovné ponuky

Popis práce

Do nášho rastúceho tímu hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Controller and Financial analyst. Stanete sa súčasťou finančného tímu našej spoločnosti. Zodpovedať budete za controlling, reporting, plánovanie a analýzu dát v podkladoch pre strategické riadenie spoločnosti, prípadne rozvojové projekty.

Pracovná náplň:
• Príprava reportov výkonnosti spoločnosti, prostredníctvom dat z účtovníctva a reportovacích nástrojov
• Koordinácia a príprava hospodárskych plánov spoločnosti a ich pravidelné vyhodnocovanie
• Zastrešenie komunikácie s vybranými partnermi v oblasti prevádzky a financií
• Spolupráca na príprave účtovnej závierky, komunikácia s účtovným oddelením
• Spolupráca s externými audítormi
• Ad hoc analýzy dát a spolupráca pri tvorbe podkladov k strategickým otázkam ďalšieho rozvoja spoločnosti

Ideálny kandidát je flexibilný, s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami a predchádzajúcou skúsenosťou na pozícii finančného analytika alebo kontrolóra. Pozícia, ktorú obsadzujeme kandidátovi umožní prebrať zodpovednosť za zverenú oblasť. Hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže ďalej sa rozvíjať a rásť.

Požiadavky na uchádzača

Znalosti a skúsenosti:
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou
• Znalosť SQL výhodou
• Organizačné a komunikačné zručnosti
• Schopnosť pracovať v tíme
• Flexibilita, odolnosť voči stresu, samostatnosť
• Prax v obore 2 roky
• Schopnosť samostatne sa rozhodovať
• Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii výhodou

Požadované znalosti

Anglický jazykStredne pokročilý (B2)Microsoft ExcelPokročilýGoogle SheetsPokročilýPOHODA (účtovníctvo)Základy

Iné výhody ponúkané zamestancom

- Dlhodobá perspektíva, stabilný zamestnávateľ
- Zodpovedajúce mesačné finančné ohodnotenie na základe výkonu
- Bonusy
- Multisport karta
- Výhodné podmienky na finančné služby

Doplňujúce informácie pre kandidáta

Svoj životopis nám, prosím, zašlite cez tlačidlo na konci inzerátu.

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí splnia požiadavky výberového konania.

Krátka charakteristika spoločnosti

FinGO.sk je najväčší digitálny maklér. Sme úspešná finančno-sprostredkovateľská spoločnosť postavená na princípe broker pool-u. Poskytujeme komplexné finančné služby a naši profesionálni makléri patria k najlepším na trhu. Za 5 rokov sme sa stali jedným z najväčších finančných sprostredkovateľov na slovenskom trhu a dlhodobo patríme k najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam v tomto sektore.

Vďaka unikátnym technológiám prepájame klientov z online prostredia s celoslovenskou sieťou skúsených finančných sprostredkovateľov, aby sme tak priniesli každému klientovi jednoducho a rýchlo najvýhodnejšiu hypotéku, poistenie či investičný produkt.
Vo svojom portfóliu máme viac ako 50 produktových partnerov vrátane všetkých osvedčených bánk, poisťovní a investičných spoločností na trhu. Našich maklérov nájdete vo všetkých 79 okresoch Slovenska.

Minim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

2000.00

Maxim�lna hrubá mesačná mzda v EUR

2500.00

Výškaka mesačnej mzdy

konečná výška mesačnej mzdy závisí od skúseností a schopností vybraného uchádzača

Možný dátum nástupu

dohodou

Dátum ukončenia výberového konania

2023-12-20

Typ pracovného pomeru

plný úväzokživnosť

Zameranie, odbor

ekonomický smer

Dosiahnuté vzdelanie

stredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanievysokoškolské I. stupňavysokoškolské II. stupňavysokoškolské III. stupňa

Názov spoločnosti

Fingo Services SK a.s.

Charakteristika spoločnosti

FinGO.sk je najväčší digitálny maklér. Sme úspešná finančno-sprostredkovateľská spoločnosť postavená na princípe broker pool-u. Poskytujeme komplexné finančné služby a naši profesionálni makléri patria k najlepším na trhu. Za 5 rokov sme sa stali jedným z najväčších finančných sprostredkovateľov na slovenskom trhu a dlhodobo patríme k najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam v tomto sektore.

Vďaka unikátnym technológiám prepájame klientov z online prostredia s celoslovenskou sieťou skúsených finančných sprostredkovateľov, aby sme tak priniesli každému klientovi jednoducho a rýchlo najvýhodnejšiu hypotéku, poistenie či investičný produkt.
Vo svojom portfóliu máme viac ako 50 produktových partnerov vrátane všetkých osvedčených bánk, poisťovní a investičných spoločností na trhu. Našich maklérov nájdete vo všetkých 79 okresoch Slovenska.

Počet zamestnancov spoločnosti

10-19 zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Pošlite životopis

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner