23. február 2018
Facebook
Slovensko

Slovensko (4476)

BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) - Na doživotie odsúdený Mikuláš Černák prekvapujúco zrušil spoluprácu s obhajcom Františkom Polákom, ktorý ho zastupoval vyše sedem rokov. Informuje o tom portál 

... celá správa »

BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) - Slovenská europoslankyňa Anna Záborská je rada, že sa Slovenská národná strana (SNS) inšpirovala pri Istanbulskom dohovore aj návrhom KDH. Pripomenula, že v roku 2015 návrh KDH nepodporil ani jeden z poslancov strany Smer-SD. "Fandím tejto iniciatíve SNS, pretože potvrdzuje správnosť

... celá správa »

BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) - Svetoznámy mím, pedagóg a choreograf Milan Sládek, ktorý sa v piatok 23. februára dožíva 80 rokov, oslávi svoje jubileum v sobotu večer slávnostným galavečerom v Štúdiu MD 3 RTVS. Televízia odvysiela podujatie zo záznamu.

Najlepšie predstavenia

Program galavečera bude podľa Sládkových slov

... celá správa »
Premiér Fico dnes podvečer cestuje na piatkové zasadnutie Európskej rady v Bruseli, kde budú premiéri a prezidenti debatovať o dvoch hlavných témach – inštitucionálnych záležitostiach a viacročnom finančnom rámci (VFR) po roku 2020. V oblasti inštitucionálnych záležitostí pritom pôjde o diskusiu v kontexte príprav volieb do Európskeho... celá správa »
Po dnešnom požiari v popradskej mestskej časti Matejovce ostalo bez strechy nad hlavou 108 ľudí. Požiar obývaného objektu sa síce hasičom podarilo uhasiť po približne troch hodinách, je však neobývateľný, mesto preto vyhlásilo mimoriadnu situáciu.

Vyhlásili mimoriadnu situáciu

„Na základe uvedených dôvodov, keď došlo následkom... celá správa »

BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) - Rezort obrany pozastavil prevádzku vrtuľníkov Mi-17 z bezpečnostných dôvodov, jeden zo strojov by však mal byť pre potreby leteckej pátracej a záchrannej služby v prevádzke už v najbližších dňoch. Z dôvodu bezpečnosti však budú ostatné vrtuľníky Mi-17 opätovne zaradené do prevádzky až po ukončení

... celá správa »

BRATISLAVA/SPIŠSKÉ BYSTRÉ 22. februára (WebNoviny.sk) - Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej udalosti, ktorá sa stala pri obci Spišské Bystré, v okrese Poprad. Odporúčame:
Video: Cestný

... celá správa »

BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.sk) - Slovensko potrebuje podľa Slovenskej národnej strany novú koncepciu rodinnej a demografickej politiky. Ako ďalej vo štvrtok novinárom povedala poslankyňa NR SR za národniarov Eva Smolíková, strana preto do parlamentu predkladá návrh zákona o posudzovaní vplyvov na manželstvo, rodičovstvo a rodinu,

... celá správa »
Slovensko prevezme konkrétne ustanovenia Istanbulského dohovoru, ale pokiaľ nebudú odstránené pochybnosti, pokiaľ nebude zabezpečený súlad s Ústavou SR, premiér Robert Fico nikdy nedá súhlas na to, aby vláda predložila tento dohovor na ratifikáciu. Podľa jeho slov je medzinárodný dohovor v rozpore s Ústavou SR a lepším variantom je zaviesť... celá správa »

BRATISLAVA 22. februára (WebNoviny.dk) - Cestného piráta, ktorý po bratislavskom obchvate uháňal rýchlosťou 160 km/h a prekročil tak povolenú rýchlosť o 80 km/h, chytili policajti tento týždeň. Na zadných sedadlách v aute viezol svojho syna. Odporúčame:

... celá správa »
Strana 1 z 320

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner