25. apríl 2024
Facebook
sobota, 04 november 2017 15:00

Na Zemplíne sa objavili podozrenia z kupovania hlasov, volebná komisia ich preverí

Written by 
Rate this item
(0 votes)
V michalovskom volebnom obvode sa objavili podozrenia z kupovania hlasov. „Členovia krajskej volebnej komisie idú preveriť podozrenia, ktoré sa vyskytli v súvislosti s voľbami vo Veľkých Kapušanoch a Drahňove,“ povedal predseda Volebnej komisie KSK Vladimír Tot (MOST – HÍD). Ako uviedol Tot, „keď budeme po preverení vedieť, aká je skutočná situácia, budeme postupovať v zmysle zákona“. Ako informovala Gabriela Rákociová, zapisovateľka michalovskej obvodnej volebnej komisie, členovia komisie už išli na miesto, zatiaľ však nijaké konkrétne informácie nemá k dispozícii. Odporúčame:
Online: Župné voľby do VÚC 2017 Ako uviedol predseda krajskej volebnej komisie Tot, dopoludnia boli niektorí členovia na výjazde v obvode Spišská Nová ves. Dopoludňajší priebeh volieb bol pokojný. Ako krajská komisia sme nedostali nijaké podnety. Drobné problémy vyriešili obvodné volebné komisie. Zobraziť fotogalériu k článku:
Župné voľby do VÚC 2017

Viac k témam: KSK Košický samosprávny kraj, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Na Zemplíne sa objavili podozrenia z kupovania hlasov, volebná komisia ich preverí © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 163 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner