13. apríl 2024
Facebook
nedeľa, 05 november 2017 06:00

Rozhádaná, chaotická, strašná pravica zvalcovala obrovský Smer-SD, reaguje Sulík na výsledky volieb

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Tieto krajské voľby ukázali, ako tá „rozhádaná, chaotická, strašná pravica zvalcovala obrovský Smer“. V nedeľu tak reagoval predseda SaS Richard Sulík na výsledky volieb, podľa ktorých pravicová koalícia uspela v Bratislavskom, Trnavskom, Žilinskom, Prešovskom aj Košickom kraji. „Je to preto, lebo sme postavili kvalitných kandidátov, ktorí si to odmakali, ale aj preto, lebo ľudia chcú zmenu, chcú lepšiu krajinu, majú toho plné zuby,“ povedal Sulík. Odporúčame:
Online: Slováci rozhodli o županoch, niektoré volebné miestnosti zostali otvorené aj po 22:00 Výhra nielen v Bratislave je podľa neho obrovským záväzkom dokázať, že to vedia robiť lepšie ako doterajší župani. Sulík víťaza v Bratislave Juraja Drobu označil za „hviezdu večera“ a na margo výsledkov dodal, že politológovia budú mať o čom písať najbližšie dni. Zároveň v narážke na svoje zranenie z parlamentných volieb, keď sa poranil šabľou pri sekaní šumivého vína, dodal, že dnes radšej pije pivo, lebo to sa čapuje. Juraj Droba so svojím prejavom ešte len vystúpi.

Viac k témam: BSK Bratislavský samosprávny kraj, Juraj Droba, Richard Sulík, SaS Sloboda a Solidarita, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Rozhádaná, chaotická, strašná pravica zvalcovala obrovský Smer-SD, reaguje Sulík na výsledky volieb © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 172 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner