23. apríl 2024
Facebook
nedeľa, 05 november 2017 07:00

Blanár bol žilinským županom 12 rokov, na pomenovanie príčin výsledku volieb potrebuje čas

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Porazený predseda Žilinského samosprávneho kraja Juraj Blanár (Smer-SD) rešpektuje výsledok, no na pomenovanie príčin prehry potrebuje čas. „Je predčasné, aby sme hodnotili, prečo ten výsledok takto dopadol. Máme na to čas. Myslím si, že tých argumentov alebo tých vecí, ktoré mohli spôsobiť tento výsledok, je viacej. Kampaň bola vedená niekedy naozaj na hrane právd a poloprávd. Všetky tie okrúhle stoly, ktoré sa miešali s kompetenciami a mimo kompetencií. Je predčasné hovoriť, že čo bolo hlavnou príčinou tohto výsledku,“ reagoval Juraj Blanár, ktorý sedel na stoličke predsedu Žilinského samosprávneho kraja 12 rokov. Odporúčame:
Krajské voľby sú prepadákom pre Smer-SD a úspechom pre opozíciu, tvrdí politický analytik Blanár v bezprostrednej reakcii na neoficiálne priebežné výsledky pogratuloval Erike Jurinovej (OĽaNO - SaS - KDH - NOVA - OKS) aj k získaniu mandátu prvej predsedníčky samosprávneho kraja. „Chcem pogratulovať víťazke pani Erike Jurinovej. Myslím si, že preberá kraj, ktorý je vo veľmi dobrej kondícii, kraj, ktorý je lídrom v mnohých oblastiach a pevne verím, že v týchto projektoch bude aj pokračovať ďalej. A prajem jej predovšetkým, aby dokázala naplniť svoj volebný program,“ povedal Blanár.

Viac k témam: Juraj Blanár, ŽSK Žilinský samosprávny kraj, Župné voľby do VÚC 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Blanár bol žilinským županom 12 rokov, na pomenovanie príčin výsledku volieb potrebuje čas © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 180 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner