21. jún 2024
Facebook
pondelok, 20 máj 2024 16:00

Strana SaS pripravuje trestné oznámenie. Množiace sa vyhrážky voči viacerým z nás prekračujú hranice, uviedol Gröhling

Written by 
Rate this item
(0 votes)

20.5.2024 (SITA.sk) - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) pripravuje trestné oznámenie pre množiace sa nenávistné vyhrážky voči jej predsedovi, podpredsedom a poslancom. Ako uviedol šéf liberálov Branislav Gröhling, strana je v tejto súvislosti v intenzívnom kontakte s políciou.

Množiace sa vyhrážky

Množiace sa vyhrážky voči viacerým z nás prekračujú hranice. Politik musí strpieť istú dávku kritiky, ale pokiaľ vašej rodine začnú chodiť listy s odkazom o tom, že musíte zomrieť, je to neprijateľné," uviedol Gröhling. Atentát na premiéra Roberta Fica podľa neho niektoré osoby neodradil, ale naopak, posilnil v šírení ďalšej nenávisti. „Musíme to zastaviť. Aj politici musia prestať burcovať vášne a pomôcť upokojiť spoločnosť," doplnil predseda SaS.

Listy pre rodinných príslušníkov

Podľa poslankyne Márie Kolíkovej vyhrážky voči predstaviteľom SaS už dávno nie sú len vo forme príspevkov na sociálnych sieťach. „Sú to už aj konkrétne listy nielen pre nás osobne, ale aj pre našich rodinných príslušníkov. Toto nemôžeme tolerovať. Naše rodiny, a už vôbec nie deti, nesmú byť súčasťou tohto nenávistného zastrašujúceho politického boja," vyhlásila Kolíková.

Viac k témam: Premiér Slovenskej republiky, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej, Trestné oznámenie
Zdroj: SITA.sk - Strana SaS pripravuje trestné oznámenie. Množiace sa vyhrážky voči viacerým z nás prekračujú hranice, uviedol Gröhling © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 30 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner