21. jún 2024
Facebook
štvrtok, 14 marec 2019 08:00

Facebook aj Instagram postihli rozsiahle výpadky. Používatelia tipovali, čo ich spôsobilo

Written by 
Rate this item
(0 votes)

NEW YORK 14. marca (WebNoviny.sk) - Spoločnosť Facebook hlásila rozsiahle výpadky v poskytovaní služieb na svojich platformách Facebook, Messenger aj Instagram. Ako uvádza agentúra The Associated Press (AP), výpadky postihli veľké časti Spojených štátov, Európy a aj iné časti sveta.

Tipy na príčiny výpadku

Podľa webstránky downdetector.com, ktorá zbiera a vyhodnocuje informácie o dostupnosti stránok, sa problémy s Facebookom aj Instagramom začali vo viacerých krajinách v stredu pred 17:00 SEČ. Na stránke sa používatelia týchto služieb z celého sveta dožadovali ich opätovného spustenia a tipovali, čo by mohlo byť príčinou ich nedostupnosti. "Vo Fínsku nefunguje Facebook!" píše jeden z užívateľov. "Sú za tým Rusi!"! odpovedá mu druhý.

Služba je dočasne nedostupná

Niektorým používateľom Facebooku sa podľa AP namiesto bežného feedu objavil oznam, že služba je dočasne nedostupná "z dôvodu nutnej údržby". Spoločnosť Facebook zatiaľ reagovala len s tým, že o problémoch vie a snaží sa ich riešiť. Neuviedla, aká je ich príčina, ani ktoré regióny výpadky postihli.

Viac k témam: facebook, Instagram, výpadok
Zdroj: Webnoviny.sk - Facebook aj Instagram postihli rozsiahle výpadky. Používatelia tipovali, čo ich spôsobilo © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 267 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner