21. jún 2024
Facebook
piatok, 08 september 2017 12:00

Muž si nechal poštou doručiť päť kilogramov drog do prenájmu na Havaji

Written by 
Rate this item
(0 votes)

HONOLULU 8. septembra (WebNoviny.sk) - V USA obvinili muža, ktorý si nechal zaslať balík s takmer piatimi kilogramami metanfetamínu z Kalifornie do prenajatého dovolenkového apartmánu na Havaji. Odporúčame:
Argentínska polícia zastrelila holuba, ktorý doručoval drogy do väzenia Obvinený Walter Rolando Atemio Dominguez Garcia bol v júni ubytovaný na východe Honolulu prostredníctvom služby Airbnb, jemu adresovaný balík zadržal poštový inšpektor. Muž si objednali balík s metanfetamínom aj v júli do apartmánu vo Waikiki a v auguste sa údajne snažil drogy predať agentovi v utajení za 30 000 dolárov ( v prepočte približne 25 000 eur). Odporúčame:
Bývalí prezidenti USA zbierajú peniaze pre obete hurikánov Kryštalický metanfetamín je na ostrove jedným z najpopulárnejších ilegálnych drog. Obchodníci s drogami používajú často poštovú dopravu na prepašovanie drog na ostrov a potom ich predávajú za zvýšenú cenu. Odporúčame:
Video: Mexiko zasiahlo silné zemetrasenie, vydali výstrahu pred vlnami cunami (aktualizované) Hovorkyňa spoločnosti Airbnb Mattie Zazueta uviedla: "Voči takémuto správaniu nemáme žiadnu toleranciu a tomuto používateľovi natrvalo rušíme prístup k našej platforme. Airbnb je v kontakte s úradmi a bude sa snažiť pomôcť s vyšetrovaním. V našom zozname hostí máme viac ako 200 miliónov ľudí, pričom negatívne incidenty ako tento sú veľmi zriedkavé."

Viac k témam: drogy, Mexiko
Zdroj: Webnoviny.sk - Muž si nechal poštou doručiť päť kilogramov drog do prenájmu na Havaji © SITA Všetky práva vyhradené.

Read 198 times

Media

NULL

Image Gallery

NULL

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner