07. december 2023
Facebook
Svet

Svet (26979)

7.12.2023 (SITA.sk) - Ruské sily v noci zo stredy na štvrtok zaútočili dronmi na prístavnú infraštruktúru na Dunaji v Odeskej oblasti na juhu Ukrajiny.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Útoky poškodili sklad a výťah pre nákladné

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Ukrajinská bezpečnostná služba (SBU) je zodpovedná za vraždu bývalého člena ukrajinského parlamentu Iľju Kyvu. Informuje o tom spravodajský portál Ukrajinská pravda s odvolaním sa na zdroje z bezpečnostných zložiek.

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Izraelská armáda obkľúčila dom v južnom Pásme Gazy, kde žije líder palestínskeho militanntého hnutia Jahjá Sinwár.

Naše sily môžu dosahovať kamkoľvek

V stredu to povedal

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - V Pásme Gazy existuje zvýšené riziko páchania zverstiev, varoval Vysoký komisár Organizácie Spojených národov (OSN) pre ľudské práva Volker Türk.

Predvídateľná katastrofická situácia

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Americké ministerstvo spravodlivosti v stredu oznámilo, že vznieslo obvinenia z vojnových zločinov voči štyrom ruským bojovníkom za únos a mučenie Američana počas

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Nemecký minister obrany Boris Pistorius v súvislosti s ruskou vojnou proti Ukrajine a s pomocou Kyjevu zo strany Európy odmietol názor, že

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Počas najbližšej televíznej Priamej linky s Vladimirom Putinom by chcela väčšina Rusov dostať odpoveď na otázku, kedy sa skončí vojna s Ukrajinou. Ide o videokonferenciu, ktorú ruské televízne stanice vysielajú raz za rok.

Prieskum nezávislej mimovládnej

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Ak by sa voľby do európskeho parlamentu konali na budúci týždeň, zúčastnilo by sa na nich 58 percent Slovákov. Vyplýva to z výsledkov jesenného prieskumu verejnej mienky Parlemeter 2023, ktorý zverejnil Európsky parlament.

Nárast záujmu o

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Veľká Británia poskytne Ukrajine nový balík humanitárnej pomoci v celkovej hodnote takmer 37 miliónov libier. Oznámil to britský minister zahraničných vecí David Cameron pred svojou prvou cestou do Spojených štátov vo funkcii šéfa diplomacie.

... celá správa »

6.12.2023 (SITA.sk) - Ukrajinský minister obrany Rustem Umerov tvrdí, že vyhlásenia kyjevského starostu Vitalija Klička na adresu prezidenta Volodymyra Zelenského boli

... celá správa »
Strana 1 z 1928

Reklama

Anketa

Rozmýšľali ste o premiestnení Vašej firmy do daňového raja?

áno, už som tak urobil - 14.3%
áno pripravujem sa na to - 35.7%
nie nerozmýšľal som - 35.7%
nie nerozmýšľal som a ani tak neurobím - 14.3%
The voting for this poll has ended on: september 9, 2013

Partneri projektu

judikaty sita

Ekonomický portál financnik.sk Vám prináša

ginal robinson banner